• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
01:34

Yatsı'ya Kalan Süre

Öztürk: "Esnafın yanındayız"

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale Milletvekili Av Halil Öztürk, beraberinde parti teşkilatıyla birlikte esnaflara atkı hediye etti. Esnafları iş yerlerinde ziyaret eden Öztürk, “Esnaflarımızın her zaman yanındayız” dedi.


ESNAFLARIMIZIN DAİMA YANINDAYIZ

TBMM’de sürdürülen çalışmaların yanı sıra Kırıkkale’ye gelerek vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Milletvekili Av. Halil Öztürk, beraberinde İl Başkanı Murat Abalı, merkez ilçe başkanı Faruk Akbulut, İl Kadın Kolları Başkanı Melike Boran İsmailoğulları ve parti yönetimiyle birlikte esnaf gezisi düzenledi. Esnafların sorun ve taleplerini dinleyen Öztürk, aynı zamanda esnaflara atkı hediye etti.

SORUN VE TALEPLERİNİ DİNLİYORUZ E

snafların yaşadıkları mağduriyetlerinin giderilmesi noktasında TBMM’de gereken çaba ve gayreti gösterdiklerini belirten Öztürk, “Her zaman Kırıkkale’ye gelerek vatandaşlarımızın, esnaflarımızın sorun ve taleplerine çözüm bulmanın çaba ve gayreti içerisindeyiz. Teşkilatımızla birlikte bugün esnaflarımıza atkı hediye ediyoruz ve onların bir kez daha yanlarında olduğumuzu belirtmek isteriz” dedi

İlginizi Çekebilir

MHP Milletvekili Öztürk: "Eğitim yatırımlarına ekonomik destek 5 kat arttı"

İlginizi Çekebilir

BU GÜN AF VE MAFİRET GÜNÜ

İlginizi Çekebilir

3 Senede Kendini Amorti Edecek Yatırım

Haber Yorumları

Yorum Yaz

95513

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#