• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
00:30

Akşam'a Kalan Süre

KÜLTÜR MÜDÜRÜ GÖREVDEN EL ÇEKTİRİLDİ

Milletvekili Vahit Kiler’in 5 yıl danışmanlığı yaptığı bilinen İl Kültür ve Turizm Müdürü Ramazan GENCAN için harekete gecen Kültür Bakanlığı yetkilileri ‘Gencan' bu gün itibariyle görevden el çektirildi’


 

Hakkında çeşitli şikayet ve olumsuz hareketlerden dolayı çok sayıda şikayetler üzerine harekete gecen Kültür ve Turizim Bakanlıgı GENCAN a bu gün itibariye geçici görevlke 3 aylıgına bakanlıga çekilirken konu hakkında geniş çaplı birde soruşturma başlatıldı.

Müdürlük bünyesinde önümüzdeki günlerde başlatılacak soruşturma neticesinde bir kaç kişininde görevden alınması veya başka illere tayin yapılması bekleniyor.

Dün AK Parti yetkilileri tarafından yapılan kısa açıklamada 'Devlet konunun üzerinde, gerekli takikat yapılıyor. sonuç alınması anmeselesi' denilmişti. Açıklamanın üzerinden 24 saat geçmeden konu hakkında geregi yapılarak Müdüre görevden el çektirilerek geçici görevle bakanlığa çekildi.

 

İlginizi Çekebilir

MOTOSİKLET LE ÇARPTIĞI 2 POLİSİ YARALADI

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de köprülü kavşak projesi trafiği rahatlatacak

İlginizi Çekebilir

Düğünlerde silah tarih oluyor

Haber Yorumları

Yorum Yaz

61704

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#