• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
00:24

Akşam'a Kalan Süre

GEYİK HEM EĞLENDİRDİ HEM MUTLU ETTİ

Otizmli öğrencilerin eğitim gördüğü Adnan Şener Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencileri, Hayırsever iş insanı Savaş Geyik’in finanse ettiği etkinlikte gönüllerince bir gün geçirdiler. Öğrenciler, Podyum AVM oyun gruplarında eğlenceli ve mutlu unutulmaz bir


ÇOK MUTLUYDULAR

Otizmli öğrencilerin mutlulukları görülmeye değerdi. Hayırsever İş İnsanı Savaş Geyik’in finanse ettiği programda Adnan Şener Özel Eğitim Uygulama Okulu’ndan bir grup öğrenci gönüllerince eğlendikleri bir gün geçirdiler. Podyum AVM oyun gruplarında eğlenen çocukların yüzlerinde ki mutluluk görülmeye değerdi. Savaş Geyik’inde öğrencilerle birlikte katıldığı oyunlarda çocuklar, atlı karıncadan çarpışan otolara, balerinden, trene kadar istedikleri tüm oyunları oynadılar.

SAVAŞ GEYİK HEM EEYLENDİRDİ HEM EYLENDİ ÇOCUKLAR GİBİ

Okul öğretmenlerinden; Muhammet Çelik, Samet Torun, Özden Dilek Karadağ, Derya Topaç, Hazal Özkul, Emine Doğru, Merve Önder, Dilek Uzun ve Selma Eda Şimşek’in refakat ettiği etkinlikte, çocuklar oyun gruplarından sonra oyun salonunda eğlenceli bir zaman geçirdiler. İş İnsanı Savaş Geyik, Adnan Şener Özel Eğitim Uygulama Okulu’nda ki öğrencilerin her zaman yanında olduğunu belirterek, onların mutluluğunu görmenin en güzel mutluluk olduğunu dile getirdi. Okul yönetimi de Savaş Geyik’in her zaman desteğini gördüklerini belirterek teşekkür ettiler.

İlginizi Çekebilir

3 MERHUM HAKKA YÜRÜDÜ

İlginizi Çekebilir

İYİ PARTİDEN KIRŞEHİRLİLER DERNEGİNE ZİYARET

İlginizi Çekebilir

OLİGARŞİ SADECE BÜROKRASİ DE Mİ?

Haber Yorumları

Yorum Yaz

29711

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#