• Dolar
  16.533
 • Euro
  17.497
 • Ç.Altın
  1.561
 • Altın
  971.000
KIRIKKALE
25°
02:52

Akşam'a Kalan Süre

TONGA İLE YENİDEN

TONGA İLE YENİDENKırıkkale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı seçimleri gerçekleşti. Tek aday olarak seçime giren Köksal Tonga 1335 üyenin oyunu alarak 5'nci kez başkanlığa seçildi.
DİVAN SEÇİMİ OLDU

Seçim Divan Başkanlığı ve üyelerin seçimi ile başladı. Divan Başkanlığına  Kasaplar  ve Celepler Odası Başkanı Gazi Karafilik seçilirken, üyeler ise Kuaförler Odası Başkanı Murat Birdal, Şoförler Odası Başkanı İhsan Paran, Bakkallar, Bayiler ve Büfeciler Oda Başkanı  Can Ahmet Uyar, Oto Sanatkarlar ve Demirciler Esnaf Odası Başkanı Murat Pehlivanlı seçildi.  Seçim  Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Ardından  Odanın gelir giderleri üyelere okunarak ibra edildi.

AÇIKLAMADA BULUNDU

Seçimde güven tazeleyen Kırıkkale Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Köksal Tonga “4 yılda bir yapılan seçimleriniz öncelikle hayırlı olsun. Tek aday olduğunuz için seçimimiz biraz sönük geçiyor ama daha çok çalışarak sizlerin teveccühünü daha çok alacağız. 4 yılda yaptığımız olduğunuz görevleri  İbra ettiniz. 4 yıl yine dertlerinizi kendi derdimiz  gibi ilgileneceğiz. Pandemi de zor günler geçirdik ve geçirmeye devam ediyoruz. İnşallah bu pandemiden en kısa sürede çıkacağız''dedi.

YÖNETİM KURULU OLUŞTU

Köksal Tonganın yönetim kurulu şu şekilde oluştu: Başkan: Köksal Tonga. Yönetim Kurulu Asil Üyeleri: Ramazan Acar, Ömer Karagülle, Mustafa Demirel, Osman Cebeci, Sadettin Aslıyüce, Kazım Şansal, İsmail Erduran, Mehmet Atmaca. Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri: Yılmaz Düzenli, Halil İbrahim Erduran, Mehmet Kayalak, Osman Mazıcı, Serdar Öcal, Mehmet Akyurt, Erhan Çetiner, Yusuf Koçak, Yasin Erdem. Denetim Kurulu Asil Üyeleri: Ömer Özdoğan, İhsan Ersoy, Yunus Algan. Denetim Kurulu Yedek Üyeleri: Ahmet Şayık, Murat Aydoğan, Yunus Güvenç.

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri

İlginizi Çekebilir

4 farklı ülkeden gelen öğrenciler Kırıkkale’yi tanıdı

İlginizi Çekebilir

3 ÇOCUK ANNESİ ÖLÜ BULUNDU

Haber Yorumları

Yorum Yaz

47622

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#