• Dolar
  16.628
 • Euro
  17.601
 • Ç.Altın
  1.571
 • Altın
  977.000
KIRIKKALE
25°
01:27

Öğleye kalan Süre

TEKBIYIKOĞLU KAN BAĞIŞLADI

Kırıkkale Valiliğince, Türk Kızılay iş birliğiyle, kurum müdürleri ve personeline yönelik kan bağışı kampanyası başlatıldı.Kırıkkale Valiliği salonunda Türk Kızılay’ı tarafından kurulan stantta, Vali Bülent Tekbıyıkoğlu, Rektör Prof. Dr. Ersan Aslan, kurum müdürleri ve personel kan bağışı yaptı. Valilik olarak Kızılay’ın kan toplama faaliyetlerine tam destek verdiklerini ifade eden Tekbıyıkoğlu, daha önce yaptığı kan bağışlarından dolayı da bronz madalya aldığını söyledi.

"Kan verdikten sonra rahatlama hissediyoruz"
Kan vermenin öneminden bahseden Tekbıyıkoğlu, "Kırıkkale ili ve valilik olarak Kızılay kan toplama faaliyetlerine tam destek veriyoruz. Hem şehir meydanında toplama merkezi var. Bugünde Kırıkkale Valiliği içerisinde kan toplama gerçekleştiriyoruz. Bugün şahsım olarak 18’inci kez kanımı verdim. Bir tane bronz madalyam var. Bunun iki türlü faydası var. İnsan sağlığına çok önemli faydası var. Kan verdikten sonra rahatlama hissediyoruz. Bununla beraber bir başkasının hayatına tesir etmenin gururunu keyfini kendimiz yaşıyoruz" dedi.

İlginizi Çekebilir

Suç makineleri Kırıkkale'de yakaladı

İlginizi Çekebilir

TİCARET ODASI BİR İLKE İMZA ATIYOR

İlginizi Çekebilir

DÜN SUDA KAYBOLAN GENÇ İÇİN EKİPLER SEFERBER OLDU

Haber Yorumları

Yorum Yaz

71996

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#