• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
01:56

İkindi'ye Kalan Süre

ŞEHİTLERİMİZE BORCUMUZU ÖDEYEMEYİZ

ŞEHİTLERİMİZE BORCUMUZU ÖDEYEMEYİZ


Devlet olarak Şehitlerimiz ve gazilerimizin hakkını ödeyemeyiz. Onlar bu vatanın misaki sınırlarını korumak aynı zamanda Türk halkının rahatça ve huzur içinde yaşamaları için gözlerini kırpmadan canlarını ortaya koymalarının karşılığı maddi olarak ortaya konulamayacağını ifade etti.
Şehit Aileleri ve Gazi yakınlarının sorunlarını dinleyip taleplerini dinleyerek Devlet kapısının sonuna kadar açık olduğunu ifade eden Vali Tekbıyıkoğlu ‘ Devlet olarak bizler her zaman Şehit aileleri ve gazilerimizin yanındayız. Vatan uğruna canlarını ortaya koyan hiç düşünmeden canlarını feda eden şehitlerimizin ailelerine ne yapsak haklarını ödeyemeyiz. Biz burada sizlerin dertleriyle ilgilenmek asli vazifemizdir. Bu kapı her daim sonuna kadar açıktır. Sizin dertleriniz bizim derdimizdir. Sizler Vatan için gözünü kırpmadan canlarını feda eden yiğitlerimizin emanetisiniz. Her daim sizin derdiniz bizim derdimizdir. Şehit ve Gazilerimize minnet ve şükran borcumuz var. Bu borç kolaylıkla ödenmez.’ dedi

İlginizi Çekebilir

İYİ PARTİDEN KIRŞEHİRLİLER DERNEGİNE ZİYARET

İlginizi Çekebilir

Başkan Saygılı, koltuğunu 6. sınıf öğrencisine devretti

İlginizi Çekebilir

Kırıkkale’de yaban hayatı fotokapanla görüntülendi

Haber Yorumları

Yorum Yaz

64721

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#