• Dolar
  16.553
 • Euro
  17.576
 • Ç.Altın
  1.557
 • Altın
  968.000
KIRIKKALE
25°
01:48

Akşam'a Kalan Süre

SAĞLIKCILAR BİR AİLEDİR

Sağlık-Sen Kırıkkale Şube Başkanı Recep Akdoğan, “Sağlık camiamız bir aile olarak değerlendirilmelidir. Aile içerisinde tüm fertler ayrı ayrı kıymetlidir. Her çalışanımız kendi sahasında kendi alanı ile ilgili oldukça önem taşımaktadır” dedi.


HASTANE HAKKINDA BİLGİ VERDİLER

Sağlık-Sen Şube Başkanı Akdoğan beraberinde Şube Başkan Yardımcıları Murat Açar ve İş Yeri Temsilcileri Şevket Akdoğan ile birlikte Delice İlçe Devlet Hastanesi ve Delice ilçesinde hizmet veren aile hekimlerine ziyaretlerde bulundu. Delice İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Hacer Eylül Ayar’ı makamında ziyaret eden Başkan Akdoğan, hastanelerinin çalışma koşuları hakkında bilgi verdi.

SAĞLIK CAMİAMIZ BİR AİLE OLARAK DEĞERLENDİRİLMELİDİR

Akdoğan, idarecilerin ve sağlık çalışanlarının istişare içerisinde çalışmasının önemine değinerek, “Sağlık camiamız bir aile olarak değerlendirilmelidir. Aile içerisinde tüm fertler ayrı ayrı kıymetlidir. Her çalışanımız kendi sahasında kendi alanı ile ilgili oldukça önem taşımaktadır” şeklinde görüşlerini paylaştı. Hastane Müdürü Adem Çalkan’ı makamında ziyaret ederek devam eden Akdoğan akabinde mesai arkadaşlarımızla bir araya gelerek gündeme dair konularda ve mesai arkadaşlarımızın talepleri hakkında fikir alış verişinde bulundu.

İlginizi Çekebilir

Sarıeroğlu: "Masada ve diplomaside öncü lider bir Türkiye var"

İlginizi Çekebilir

Anıta çelenk bıraktılar

İlginizi Çekebilir

ÇOCUK İCRASI BİTTİ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

62131

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#