• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
03:13

İkindi'ye Kalan Süre

RIFAT ÖCAL YENİDEN BAŞKAN

Türkiye Harp Malulü Gaziler,Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kırıkkale Şubesi 6.Olağan Genel Kurul Toplantısını Gerçekleştirdi.


Genel Başkan Mustafa Işık ve yönetiminin de katıldığı Genel Kurul'da üyeler mevcut Şube Başkanı Rıfat Öcal ile devam yönünde oy birliğiyle yeniden seçildi. Dernek binasında gerçekleşen genel kurul Şehit Cengiz Topel Cami İmam Hatibi Abdullah Tekin tarafından okunan Kuran hilafeti ve yapılan dualarla başladı. Genel Kurul gündem maddeleri sonunda Genel Başkan Mustafa Işık ve Şube Başkanı Rıfat Öcal tarafından konuşma yapıldı. Şube Başkanı Rıfat Öcal yaptığı konuşmada Derneği ve faaliyetleri destekleyenlere teşekür ederek"Kasım 2006 tarihinde kurucu Şube Başkanımız Gazi Astsubay Kıdemli Başçavuş Resul Ercan ile Dernek üyelerimize en iyi şekilde hizmet etmeye başladık. Şubemizin kuruluşundan bu güne sizlerden aldığımız tam destek ile imkânlarımız dâhilinde hizmet etmeye de devam edeceğiz.Bundan sonra da çizgimizden şaşmadan 107 yaşındaki Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneğinin Kırıkkale Şubesini siz değerli üyelerimizden ve Genel Merkezimizden aldığımız güç ile en iyi şekilde temsil edeceğiz.Şubemizin faaliyetlerini yürütürken her zaman destek aldığımız Kırıkkale Valimize, Milletvekillerimize, Garnizon Komutanımıza, Belediye Başkanımıza, Genel Başkanımıza, Kamu Kurum ve Kuruluşlarımıza, Sivil Toplum Kuruluşlarına ve Dernek üyelerimize müsaadeniz ile teşekkür etmek istiyorum.Şubemizin 6 Olağan Genel Kurulu vesilesi ile bir kez daha Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, Aziz Şehitlerimizi, hayatlarını kaybeden Kahraman Gazilerimizi, Şehit ve Gazi ailelerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.Gerçekleştirmiş olduğumuz 6.Olağan Genel Kurulumuzun hayırlara vesile olmasını diliyor, Genel Kurulumuza katılan Sayın Genel Başkanımız ‘a,yönetimine ve siz değerli üyelerimize yeniden seçilen Kurullarımız adına teşekkür ediyorum."dedi

6.Olağan Genel Kurul'da; Şube Başkanı Rıfat Öcal, 2.Başkan Yusuf Baran, Muhasip Şehit Annemiz Elfat Saydam, Yönetim Kurulu Üyeleri Şehit Annemiz Hatice Türken ve Şehit Babamız Muhittin Ceylan ile yeni Yönetim Kurulu oluştu.

Gazi Osman Zengin, Gazi Şahin Pekcan ve Gazi Bekir Torlak ile yeni Denetim Kurulu oluştu.

Gazi Murat Kütükoğlu, Gazi Dede Özben ve Gazi Erol Tuna ile yeni Disiplin Kurulu oluştu.

İlginizi Çekebilir

MİNİK KURAN TALEBELERİNE ŞENLİK

İlginizi Çekebilir

Tekbıyıkoğlu: "Kadınlar her zaman devlet protokolünde yeri olmuştur"

İlginizi Çekebilir

Kuzucu: “Millet en ağır sorunlarıyla yaşıyor”

Haber Yorumları

Yorum Yaz

11071

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#