• Dolar
  16.600
 • Euro
  17.569
 • Ç.Altın
  1.567
 • Altın
  974.000
KIRIKKALE
25°
03:11

Akşam'a Kalan Süre

Öğrencilere hayvanlar tanıtıldı

Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesinde Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde belediye görevlileri tarafından öğrencilere hayvanlarla ilgili sunum yapıldı.



Yahşihan Belediyesi Barınak Sorumlusu Seda Kapsuk ve Veteriner Hekim Hilal Özçiflikçi, TOKİ Şehit Piyade Onbaşı Murat Sıtkı Ortaokulu ve Uğur Böceği Anaokulu öğrencilerine hayvan sevgisini aşılamak ve farkındalık oluşturmak amacıyla sunum gerçekleştirdi.
Sunumun ardından açıklamalarda bulunan Seda Kapsuk, "Okullarımıza gelerek çocuklarımıza hayvanlar hakkında sunumlar gerçekleştirdik. Bir barınakta neler yapılıyor, hayvanlara nasıl davranmak gerekiyor? Hayvanların nasıl beslenmesi gerektiği gibi konuları anlatıp çocuklara sunum yaptık. Çocuklarımıza hayvan sevgisini aşılamak için elimizden geleni yapıyoruz. Ayrıca programdan sonra çocukları barınağımızda davet ederek hayvanlara daha sıcak bakmalarını sağlıyoruz. Çocuklar barınağımızı çok seviyor. Her gün ziyaretler oluyor. Bu da bizleri çok mutlu ediyor" dedi.

İlginizi Çekebilir

Spor Müdürü Aziz Sinan Alp Alındı

İlginizi Çekebilir

AKARYAKIT’DA 2 GERİ 1 İLERİ

İlginizi Çekebilir

Takla atan otomobil hurdaya döndü, gurbetçi kardeşler sağ kurtuldu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

99812

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#