• Dolar
  16.646
 • Euro
  17.631
 • Ç.Altın
  1.571
 • Altın
  977.000
KIRIKKALE
26°
00:8

Öğleye kalan Süre

MAZLUMLAR İÇİN SEYYAR AŞEVİ

Müge Anlı ve Yahşihan Belediyesi ortaklığı ile hayata geçirilen ‘Mobil Aşevi’ uygulaması, Kırıkkale Üniversitesi öğrencileri ve Yahşihan lı vatandaşların hizmetine sunuldu.


44’NCÜ MOBİL AŞEVİ YAHŞİHAN’A KURULDU

ATV’nin sevilen programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert’in sunucusu Müge Anlı, mağdur aileler için Mobil Aşevi uygulamasını hayata geçirmiş ve Türkiye’nin farklı illerinde toplamda 43 adet mobil aşevi kurmuştu. 44’ncü mobil aşevi Yahşihan Belediyesi ve Müge Anlı ortaklığı ile Yahşihan ilçesi Yenişehir Mahallesi’ne kuruldu.

ANLI, TÜRKYILMAZ’I CANLI YAYINDA AĞIRLADI

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, Müge Anlı ile Tatlı Sert programının konuğu oldu. Canlı yayında konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz; “Kırıkkale’nin Yahşihan ilçesi 43 vilayeti bağlayan bir ilçe. Gündüz nüfusumuz 100 bin, tabela 30 bin ve Türkiye’de büyük şehirler hariç üniversitesi olan tek ilçe biziz. 30 bin öğrenci arkadaşımız sabahları kampüslerine giderken böyle bir vesile olduğu için de sizlere, emeği geçen tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

ANLI; “DİLERİM BAŞKA BELEDİYELERE ÖRNEK OLUR”

Türkyılmaz’ın sosyal sorumluluk projelerine önem veren bir belediye başkanı olduğunu belirten Müge Anlı, “Aşevimiz 43 taneydi şuan 44 oldu. 44’üncüsü nereden geldi? Yahşihan Belediye Başkanımız Osman Türkyılmaz, 250 bin liraya bir mobil aşevi yaptırdı. Bizim filomuza dâhil ettirdi ve hizmete de girdi. Ben kendisini çok seviyorum. Daha önceki sosyal çalışmalarda birlikte olmuştuk. Başkanım bu konu için aylardır çalışıyor. Ben tanıyorum zaten belediye başkanımızı, kendisi sosyal sorumluluk projelerine çok önem veren bir belediye başkanı. Dilerim başka belediyelere de örnek olur.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Stajlarını başarı ile tamamlayan öğrencilere istihdam kolaylığı

İlginizi Çekebilir

"Zümre kararları eğitimdeki verimliliğe katkı sağlıyor"

İlginizi Çekebilir

Takla atan otomobil hurdaya döndü, gurbetçi kardeşler sağ kurtuldu

Haber Yorumları

Yorum Yaz

68029

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#