• Dolar
  16.553
 • Euro
  17.576
 • Ç.Altın
  1.557
 • Altın
  968.000
KIRIKKALE
25°
01:41

Akşam'a Kalan Süre

KÜ tanıtım günleri başladı

Kırıkkale Üniversitesi tanıtım günleri başladı. Öğrenciler, Kırıkkale Cumhuriyet Meydanı’na kurulan standa gelerek, bölümler ve üniversite hakkında bilgi aldı. 2 Ağustos 2021 tarihinde başlayan tanıtımın 6 Ağustos tarihine kadar devam edeceği belirtildi.


2-6 AĞUSTOS TARİHLERİNDE DEVAM EDECEK
Üniversite sınavı sonuçlarının açıklanmasının ardından, üniversite hayali kuran gençler, elde ettikleri puana göre okul ve bölüm arayışı içerisine girdi. Kırıkkale Üniversitesi ise tercihlerin başlamasına sayılı günler kala tanıtım etkinliğini başlattı. Cumhuriyet Meydanı’na kurulan standa öğrenciler tarafından yoğun ilgi gösterilirken, Kırıkkale Üniversitesi’ni tercih etmek isteyenlerin 2-6 Ağustos tarihleri arasında standı ziyaret ederek üniversite ve bölümler hakkında bilgi edinebilecekleri belirtildi. 

“ÜNİVERSİTEMİZ VE BÖLÜMLERİMİZ HAKKINDA BİLGİ ALABİLİRLER”
Yapılan tanıtım ile ilgili açıklamalarda bulunan Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Ersan Arslan; “Üniversitemizi tercih etmek isteyen tüm öğrenciler, 2-6 Ağustos tarihleri arasında, Cumhuriyet Meydanı’na kurduğumuz standa giderek, üniversitemiz ve bölümlerimiz hakkında bilgi alabilirler.” dedi.

İlginizi Çekebilir

Çocuğun parmağına sıkışan metal somunu itfaiye çıkarttı

İlginizi Çekebilir

GAZİ KUZUCU YA DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI VERİLDİ.

İlginizi Çekebilir

VALI TEKBIYIKOĞUÖZEL IDARE 2022 YATIRIMLARINI AÇIKLADI

Haber Yorumları

Yorum Yaz

49452

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#