• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
01:26

Yatsı'ya Kalan Süre

Kırıkkale Tarım ve Sanayiciler Fuarı tanıtım kataloğu çok yakında yayında!

2-5 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı ve Sanayi ve Endüstri Fuarı için hazırlanan tanıtım kataloğu yayımlandı. 64 sayfadan oluşan ve tamamı renkli olan katalogda, şehrin tarım ve imalat sektöründe yapılan çalışmalar i


FUAR İÇİN HAZIRLIKLAR TAMAMLANDI 
Kırıkkale’nin tarım, sanayi ve çeşitli alanlardaki ekonomisine katkı sağlamak amacıyla Kırıkkale Valiliği, Kırıkkale Belediyesi’nin destekleri, Ticaret ve Sanayi Odası’nın öncülüğünde “Tarım Hayvancılık ve Gıda Fuarı ve Sanayi ve Endüstri Fuarı” düzenlenecek. Kırıkkale Gazeteciler Platformu (KGP) tarafından hazırlanan tanıtım kataloğu, şehirde bir ilk olma özeliği de taşıyor. Kırıkkale Gazeteciler Platformunda yer alan Bayrak Gazetesi, Gazetekale, Pusula Gazetesi ve Radyo K, kataloğun tasarım, hazırlık ve baskı aşamalarını yürüterek, sunuma hazırladı.

KATALOGDA ŞEHRİN TANITIMI YAPILDI 
Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu başta olmak üzere şehrin yöneticilerinin kenti tanıtıcı yazıları da bu katalogda yer alacak. Bununla birlikte fuara katılım sağlayan ve bu fuarda yer alacak olan sanayici, tarım alanında üretim yapan firmalarda katalogla birlikte kendilerini tanıtma imkanı bulacak, 2-5 tarihleri arasında düzenlenecek olan fuara binlerce kişinin katılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

3 VATANDAŞIMIZ HAKKA YÜRÜDÜ

İlginizi Çekebilir

BİZİM YUNUS KIRIKKALE’DEYDİ

İlginizi Çekebilir

3 KİŞİ VEFAT ETTİ

Haber Yorumları

Yorum Yaz

17866

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#