• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
00:1

Akşam'a Kalan Süre

KIRIKKALE IN KADERİ DEĞİŞİYOR

7 bin 500 personel görev yapacak, birinci etap çalışmaları başladı


Kırıkkale’de 7 bin 500 personelin görev yapacağı Jandarma Lojistik Depo Komutanlığı’nın birinci etap çalışmaları başladı.
Jandarma Lojistik Depo Komutanlığı, Kırıkkale’de inşa ediliyor. Vali Bülent Tekbıyıkoğlu ve Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Jandarma Lojistik Depo Komutanlığı’nın yapılacağı inşaat alanında yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Barış Cücen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan’ın da bulunduğu incelemede, Vali Tekbıyıkoğlu’na, yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi verildi.
15 bin dönümlük alan içerisine yapılacak olan Jandarma Lojistik Depo Komutanlığında 7 bin 500 personelin görev yapacağı belirtilirken, Türkiye çapında jandarma tatbikatlarının yapılacağı ortak eğitim alanının da konuşlandırılacağı belirtildi. Projenin teslim tarihinin hızlı yürütülen çalışmalar sayesinde 2023 yılı sonunda teslim edileceği ifade edildi.
İncelemeler esnasında Vali Tekbıyıkoğlu’na arazi çalışmaları esnasında videoya kaydedilen çalışmalar da izletildi.

İlginizi Çekebilir

AYIPTIR AYIP GÜZELLİGİ NEDEN BOZARSINIZ Kİ

İlginizi Çekebilir

BALIŞEHY'DE İNTİHAR

İlginizi Çekebilir

MHP İL YÖNETİMİ BELLİ OLDU

Haber Yorumları

Yorum Yaz

22039

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#