• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
01:42

İkindi'ye Kalan Süre

Kaplan: “Bir Gün Bizde Yaşlanacağız”

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, ´18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası’ nedeniyle açıklamalarda bulundu. Kaplan, “Yaşlılarımızın her zaman yanındayız” dedi.


ÇOK ÖNEMLİ ROLÜ ÜSTLENİYOR

AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, ´18-24 Mart Yaşlılara Saygı Haftası´ dolayısıyla açıklamalarda bulundu. Yazılı açıklamalarda bulunan İl Başkanı Kaplan, “Biz, büyüklerine “ak saçlı” diyerek, “aksakallı” diyerek en üst toplumsal payeyi veren, bilgeliği ve pirliği onlarla simgeleyen bir kültüre sahibiz. Medeniyet ve kültür değerlerimizin dünü ile bugünü arasında köprü vazifesi gören yaşlılarımızın, tecrübe, bilgi ve birikimin nesilden nesille aktarılması konusunda çok önemli rolü olduğuna inanıyoruz”

SAMİMİYETLE VE SEVGİYLE SÜRDÜRÜYORUZ

“Büyüklerimize sahip çıkmayı, aynı zamanda geleceğimize de sahip çıkmak olarak görüyoruz. Yaşlılarımıza yönelik gayretlerimizi kararlılıkla, samimiyetle ve sevgiyle sürdürüyoruz. Sosyal devlet ilkesi doğrultusunda ve hak temelli bir yaklaşımla, yaşlılarımıza sunduğumuz hizmetleri; sağlıktan sosyal desteğe, sosyal yardımdan bakıma, sosyal güvenlikten ulaşıma her alanda çeşitlendiriyoruz. Kıymetli Çınarlarımızın Yaşlılara Saygı Haftasını tebrik ediyor; sağlıklı, uzun, hayırlı ömürler geçirmelerini diliyoruz” dedi.

İlginizi Çekebilir

Gelinlik mağazasında yangın çıktı

İlginizi Çekebilir

BENZİN VE MOTORİNE İNDİRİM, LPG FİYATINA ZAM

İlginizi Çekebilir

ABDAL KÜLTÜRÜNÜ YAŞATALIM VE TANITALIM

Haber Yorumları

Yorum Yaz

95122

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#