• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
25°
08:28

Öğleye kalan Süre

İş İnsanı Orhan Kılıç, 71 öğrenciye kalem ve kitap gönderdi

Kırıkkale’nin sevilen İş İnsanı E-imzaTR Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, burs verdiği 71 üniversite öğrencisine kitap ve kalem de gönderdi. Öğrencilere ‘Allahaısmarladık’ adlı kitabı yollayan Kılıç, “Kardeşlerime bundan sonraki yaşamalarında da başarı


KİTAP VE KALEM GÖNDERDİ
Kırıkkale’nin sevilen İş İnsanı E-imzaTR Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Kılıç, 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılında lisans bölümlerine yerleşen 71 öğrenciye burs vereceğini açıklamıştı. Kılıç verdiği sözü tutarak 71 öğrenciyi belirlemiş ve bu öğrencilere burs vermeye başlamıştı. Ayrıca Kılıç, 71 kişi haricinde başvuran ve burs alamayan öğrencilerden özür dilemiş ve bundan sonraki yıllarda da burs vermeye devam edeceğini belirtmişti. Kılıç son olarak burs verdiği öğrencilere kitap ve kalem yolladı. Öğrencilere ‘Allahaısmarladık’ adlı kitabı yollayan Kılıç, “Kardeşlerime bundan sonraki yaşamalarında da başarılar diliyorum” dedi.

“71 KARDEŞİMİ ALLAH’A ISMARLIYORUM”
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan İş İnsanı Kılıç; “2020-2021 Eğitim Öğretim yılı burs alan öğrencilerimize özel hazırladığımız kitap ve kalemler gönderime hazır. Kardeşlerime bundan sonraki yaşamlarında başarılarının devamını diliyorum. İş hayatına atıldıklarında onların da eğitim gören kardeşlerine yardımlarını esirgemeyeceğini umuyorum. Ülkemize ve milletimize hayırlı bireyler olarak “Allahaısmarladık” kitabını hediye ediyor ve 71 kardeşimi Allah’a ısmarlıyorum.” ifadelerini kullandı.

İlginizi Çekebilir

Bahşılıda Ücretsiz olduğunu duyan koştu

İlginizi Çekebilir

EKMEĞE ZAM

İlginizi Çekebilir

DEVLET BÜTCESİNE DESTEK

Haber Yorumları

Yorum Yaz

11784

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#