• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
25°
08:20

Öğleye kalan Süre

BU GÜN AF VE MAFİRET GÜNÜ

MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil ÖZTÜRK, Berat Kandili münasebetiyle yayımladığı mesajında,


MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı ve Kırıkkale Milletvekili Av. Halil ÖZTÜRK, Berat Kandili münasebetiyle yayımladığı mesajında,

Ramazan ayının habercisi, Yüce Allah’ın engin af, mağfiret ve rahmetiyle dolu mübarek Berat Kandilini bir kez daha idrak etmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Berat Kandilinin tüm Türk-İslam Âleminin beratına, insanlığın barış ve huzuruna vesile olmasını dileyen Öztürk, “Berat Kandili kardeşliğin, dostluğun, sevginin, barışın berata esas olduğu gecedir. Kandiller, ışıklarıyla sadece karanlık gecelerimizi değil, aynı zamanda manevi feyziyle de bunalan gönüllerimizi aydınlatır, zihinlerimizi berraklaştırır. Mübarek günler içerisinde farklı bir öneme sahip olan ve rahmet, bereket, feyz, mağfiret gibi tüm değerleri içerisinde barındıran Ramazan ayının habercisi olarak da bilinen rahmet gecesinde her türlü ayrılık ve ayrımcılığı, bencillik ve düşmanlığı geride bırakarak dünyaya hikmet gözüyle bakmaya çalışmalıyız. Dualarımızın kabulüne, günahlarımızın affına vesile olması temennisiyle Berat Kandilinizi kutlar, mutlu ve sağlıklı günler dilerim.

İlginizi Çekebilir

Binlerce çocuk ibadet için camilere koşuyor

İlginizi Çekebilir

Boynu çöp kovasının demir halkasına sıkışan köpek kurtarıldı

İlginizi Çekebilir

LÜTFEN DİKKAT

Haber Yorumları

Yorum Yaz

96724

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#