• Dolar
  16.885
 • Euro
  17.833
 • Ç.Altın
  1.595
 • Altın
  992.000
KIRIKKALE
24°
01:54

İkindi'ye Kalan Süre

Başkan Saygılı yeni mezarlık çalışmalarını inceledi

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, inşaat çalışmalarının büyük bir ölümü tamamlanan yeni mezarlık alanında incelemelerde bulundu.



Kırıkkale Belediyesi tarafından yapımına başlatılan Yeni Şehir Mezarlığı çalışmalarının büyük bir kısmı tamamlandı. Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, mezarlık alanında yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Saygılı, "Kırıkkale’miz gelişiyor, büyüyor ve güzelleşiyor. Şehrimizin buna paralel olarak da ihtiyaçları değişiyor. Şehrimizde bulunan mezarlık alanlarının kapasitesinin dolması nedeniyle başlattığımız Yeni Şehir Mezarlığımızın çalışmaları hızla devam ediyor. Çalışmaların yüzde 80’lik kısmı tamamlanmış durumda. Verdiğimiz söz gibi zamanında inşallah bitirilmesini sağlayacağız" dedi.
Kaba inşaatının büyük ölçüde tamamladığı, çevre düzenlemesine ve ara yollarında da parke çalışmalarının devam ettiğini belirten Saygılı, "Mezarlığımızda çevre düzenlemesini de önemsiyor ve o konuda da şehrimize yakışır bir konuma getirmeye özen gösteriyoruz. Yeni Şehir Mezarlığının içerisinde cami, taziye evi, sosyal donatılar, oto park alanı bulunacak. Mezarlıkta isteyenlere parsel olarak satış gerçekleştirilecek" diye konuştu.

İlginizi Çekebilir

Başkan Türkyılmaz halk toplantılarında projelerini anlatıyor

İlginizi Çekebilir

KÜ tanıtım günleri başladı

İlginizi Çekebilir

KUMAR OPERASYONU

Haber Yorumları

Yorum Yaz

39000

Hakkımızda

bayrakgazetesi.com.tr 'de ülke'ye dair önemli haberleri, Son dakika haberlerini ve ülke ile ilgili gelişmeleri, hava durumu ve namaz vakitlerini bulabilirsiniz.

Uygulamamız

Üyeliklerimiz

sanalbasin.com üyesidir

Anadolu Ajans üyesidir

İha üyesidir

İletişim

#

#

#

#