Bayrak Gazetesi
AKTÜEL EKONOMİ İHALE İLANLARI SAĞLIK SİYASET SPOR YAŞAM YEREL KADIN ÖZEL HABER
KASABA HALKINA HİZMET İÇİN GÖREVE TALİBİMTarih 31 Ekim 2013, 17:23 Editör: Editör Mustafa Sadıç

KASABA HALKINA HİZMET İÇİN GÖREVE TALİBİM

ŞAHİN, ÇERİKLİ BELEDİYE BAŞKANI ADAY ADAYLIĞI İÇİN BAŞVURUSUNU YAPTI

Mahalli seçimlerin yaklaşmasının ardından Nuh Şahin, Delice İlçesinin Çerikli Kasabasından Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvurusunu Delice İlçe Başkanı H. Ömer Örsdemir’e yaptı.

7 MECLİS ÜYESİ DE BAŞVURU YAPTI
Mahalli seçimlerin yaklaşması ile birlikte aday adayları resmi başvurularını yapmakta. Seçimin hareketli geçtiği Delice İçleri Çerikli Kasabasından Belediye Başkan Aday Adaylığı için Nuh Şahin, AK Parti Delice İlçe Başkanı H. Ömer Örsdemir’e resmi başvurusunu yaptı. Nuh Şahin aynı zamanda belediye meclis üyeliğine 7 kişi ile de başvurdu.

ŞAHİN’İ YALNIZ BIRAKMADILAR
Yerel seçimlerde Çerikli Kasabası için projelerinin olduğunu söyleyen Nuh Şahin, yaklaşık 10 aydır çalışmalarının devam ettiğini ve sağlam bir kadro ile Çerikli Kasabasına hizmet etmek için aday adayı olduğunu belirtti. Nuh Şahin Delice İlçe Başkanlığına yaptığı başvurusunda Çerikli Kasabası vatandaşları da Şahin’i başvuru sırasında yalnız bırakmadı.

MÜRACAATINI YAPTI
Delice İl Başkanı H. Ömer Örsdemir’e resmi başvurusunda açıklamalarda bulunan Nuh Şahin, şu sözleri söyledi; “1999 Yılından bu yana görev yaptığım Polislik Mesleğinden 24.10.2013 tarihinde istifa ederek 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimlerinde. Delice İlçesi Çerikli Kasabası Belediye Başkan Aday Adayı olarak AK Parti Delice İlçe Başkanlığına Müracaatımı vermiş bulunmaktayım” ifadelerini kullandı.

HİZMET İÇİN TALİBİM
Çerikli Kasabası için hedeflerinin olduğunu ifade eden Nuh Şahin, “Kasabamın kalkınması için, Doğru, Dürüst, Adaletli, İlkeli, Çalışkan ve Üretken görev anlayışı ile hazırlamış olduğum Projelerimle birlikte, Çerikli sevdalısı ekibim ve kasaba halkının yardımları ile Kasabamızda mevcut olan sorunları kasabada yaşayan biri olarak en iyi bilen biri olarak kasabama ve kasaba halkına hizmet için göreve talibim” diye konuştu.

10 AYDIR ÇALIŞMALAR YAPIYORUZ
Çerikli Kasabası’nın gelişmesi için detaylı bir çalışma yaparak projeler ürettiğini söyleyen Nuh Şahin, 10 aydır projeler üzerinde ekibi ile gece gündüz çalıştıklarını, projeler için hem ekimi ile hem de kasaba halkı ile görüş alışverişinde bulunarak projelerini yaptığını ifade etti. Siyaset yolculuğunda kasaba halkı ile el ele olarak çalışmalar yapacağını da belirten Şahin, kasabı için ellinden geleni yapacağını söyledi.

YAN YANA YÜRÜYECEĞİZ
Siyaset yolculuğunda bir olacaklarını, diri olacaklarını, ayrım yapanın karşısında olacaklarını, yan yana, kol kola, ben değil biz diye yürüyeceklerini ifade eden Nuh Şahin, Siyasetteki tek hedeflerinin insana hizmetin en iyisini vermek olacağını belirtti. Şahin ayrıca, “İşsizine işveren, gencinin eğitimini destekleyen, fakirini gözeten, engelli vatandaşına sahip çıkan, yaşlısının koltuğuna giren, mağdur kadın ve çocuğuna sahip çıkan, bir siyaset anlayışıyla yürüyeceğiz” dedi.

  |  Bu haber 2886 defa okunmuştur.

Facebook  Twitter  Google  StubmleUpon 

Siyaset  KATEGORİSİNDEN HABERLER

MAHALLE TEMSİLCİLERİ İFTARDA BULUŞTU

MAHALLE TEMSİLCİLERİ İFTARDA BULUŞTU Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı tarafından mahalle ve köy temsilcilerine iftar yemeği verildi. Vatandaşların Ramaza...

AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI

AK PARTİ DANIŞMA MECLİSİ TOPLANDI AK Parti İl Danışma Meclisi Haziran ayı olağan toplantısı gerçekleştirildi.

AK PARTİ KIRIKKALE TEŞKİLATINDA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

AK PARTİ KIRIKKALE TEŞKİLATINDA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ 7 Haziran’da yapılan seçimin ardından AK Parti İl Başkanlığı, yönetim kurulunda bazı değişiklik yaptı.

İDDİA BİR HAİNLİKTİR

İDDİA BİR HAİNLİKTİR AK Parti Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal, Kobani'deki bombalı saldırıların ardından HDP yöneticilerini...

AK PARTİLİLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ

AK PARTİLİLERDEN TEŞEKKÜR ZİYARETİ 7 Haziran genel seçimlerinin ardından Ak Parti İl Başkanı Mürsel Akçay ve Milletvekili Oğuz Kağan Köksal seçim çalı...

BİZİM DEMOKRASİYE SAYGIMIZ SONSUZDUR

BİZİM DEMOKRASİYE SAYGIMIZ SONSUZDUR MHP'den Kırıkkale Milletvekili Seyit Ahmet Göçer, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik'i ziyaret etti.M...

HALK İLE BAĞIMIZI HİÇ KOPARTMAYACAĞIZ

HALK İLE BAĞIMIZI HİÇ KOPARTMAYACAĞIZ Milliyetçi Hareket partisi Milletvekili Seyit Ahmet göçer ilçelere yönelik teşekkür ziyaretlerine dünde devam etti.

GÜVENİNİZE LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ

GÜVENİNİZE LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIZ 7 Haziran genel seçimlerinin ardından Ak Parti Milletvekilleri Oğuz Kağan Köksal ve Ramazan Can seçim süresince des...

GÖÇER’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

GÖÇER’DEN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ 7 Haziran’da yapılan seçimlerde Kırıkkale Milletvekili seçilen MHP Milletvekili Seyit Ahmet Göçer, teşekkür ziyaret...

Mustafa Sadıç Mustafa Sadıç
İHANET EDENİ UZAKTA ARAMAYIN
Mehmet Erkoç Mehmet Erkoç
NASIL ADAY İSTİYORUZ?

Tüm fotoğraflar

  NUR & SERV -2015
 

NUR & SERV -2015

İzlenme:466

   
  ARAFAT-2015
 

ARAFAT-2015

İzlenme:473

   
  MEDİNE-2015
 

MEDİNE-2015

İzlenme:674

   
  MEKKE-2015
 

MEKKE-2015

İzlenme:821

   

Tüm videolar

  Esmaül Hüsna Tesbihat
 

Esmaül Hüsna Tesbihat

İzlenme:182

   
  Erkegin Hanimi Üzerindeki Haklari
 

Erkegin Hanimi Üzerindeki Haklari

İzlenme:342

   
  trt anadolu mustafa sadıc koşması
 

trt anadolu mustafa sadıc koşması

İzlenme:11392

   
  Futsal Açılış
 

Futsal Açılış

İzlenme:11259

   

HAVA DURUMU

SAYAC


counters
<